Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Zamek elektroniczny S35B

Zamek elektroniczny S35B

Elektroniczne zamki do drzwi s35b pozwalają na wygodne otwieranie drzwi za pomocą różnych metod dostępu. Zastosowanie czytnika linii papilarnych umożliwia otwieranie drzwi wyłącznie osobom wprowadzonym do bazy danych. Wybór systemu otwierającego drzwi za pomocą smatrfona to sposób na zamykanie i otwieranie drzwi w czasie rzeczywistym, bez konieczności noszenia zbędnych kluczy. Za pomocą pilota możliwe jest otwieranie drzwi z dalszej odległości, a za pomocą kodu czy karty zbliżeniowej możemy przyznawać możliwość otwierania drzwi określonym osobom.

Zastosowanie zamków elektronicznych to możliwość kontroli nad tym, kto i kiedy będzie mógł wchodzić do domu lub biura. Zamki elektroniczne zapewniają jednak nie tylko bezpieczeństwo, lecz również wygodę użytkowania. Zastosowanie tego rodzaju urządzeń umożliwia otwieranie drzwi bez użycia klucza. Mechanizmy ryglują drzwi automatycznie, dzięki czemu nie trzeba ich każdorazowo ręcznie zamykać. Nie trzeba również pamiętać o zabieraniu kluczy ze sobą i w każdej chwili można wygodnie otworzyć zamek.

Elektroniczne zamki możemy zainstalować w każdych drzwiach. Ich montaż jest niemal bezinwazyjny – nie wymaga wiercenia ani okablowania.

*Istnieje możliwość zamówienia klamki z otworem na wkładkę o rozstawie 72 lub 92.

 

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Zamek elektroniczny S35b –

Podstawowym zadaniem zamka do drzwi jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony mienia. W tym celu warto poszukiwać niezawodnych, skutecznych systemów zabezpieczeń. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie zamków elektronicznych spełniających wysokie standardy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór zamków elektronicznych do drzwi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Są to sprawdzone urządzenia wysokiej jakości cechujące się niezawodnością i skutecznością. Zaletą elektronicznych zamków do drzwi jest także szeroki wybór możliwości ich otwierania. Oferowane przez nas systemy mogą być otwierane za pomocą:

  • czytnika linii papilarnych,
  • klawiatury kodowej,
  • smartfona,
  • karty zbliżeniowej,

Zamek elektroniczny S35B możemy zastosować w domu.

Dzięki możliwością jakie daje nam zarzadzanie z poziomu aplikacji tj. zdalne nadawanie dostępu, rejestracja wejść/wyjść świetnie sprawdzi się w najmie krótkoterminowych lub biurze.

Wymiary (Wysokość*Szerokość*Głębokość) 280*38*25mm
Kolor  srebrny
Zasilanie 6V/4x AAA Bateria
Dostęp Aplikacja TTlock, karty Mifare 13,56MHz, kod PIN, klucz mechaniczny, odcisk palca
Żywotność baterii Około 10 000 cykli
Klasa ochrony IP65
Zastosowanie Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej,
Grubość drzwi 35-65mm
Alarm niskiego napięcia Poniżej 4.8V
Temperatura działania-10℃-55℃ -10℃-55℃
Wilgotność 20%-90%
Pojemność pamięci Odcisk palca x 200
Kod x 150
Karta x 200

Zamek Elektroniczny S35B- wodoodporny, z możliwością montowania do drzwi zewnętrznych.  Inteligentny zamek z możliwością otwarcia na kilka sposobów:

-Odciskiem palca

-kodem-kartą

-telefonem

Zamek dostępny jest w wersji z przebiciem na wkładkę o rozstawie na 72 i 92

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Oprócz sprzedaży zamków elektronicznych do drzwi zajmujemy się także montażem urządzeń. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, a także wiedzę i umiejętności naszych pracowników, warto powierzyć to zadanie właśnie w nasze ręce. Montaż zamków elektronicznych to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z nami zyskuje się gwarancję niezawodnego, sprawnego i w pełni profesjonalnego montażu mechanizmów zamkowych. Dbamy o to, aby zainstalowany system działał prawidłowo, a także każdorazowo omawiamy sposób jego działania z klientem, by konfiguracja i obsługa przychodziły mu z łatwością.

Zapytaj o produkt

Call Now Button