Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Zamek elektroniczny do drzwi szklanych

Zamek elektroniczny do drzwi szklanych

Elektroniczny zamek do drzwi szklanych może zostać zamontowany w drzwiach szklanych  i  kontrolować dostęp do drzwi. . Bezinwazyjny montaż w drzwiach – bez okablowania -zasilanie bateryjne.

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Klamka daje możliwość przekazania dostępu do danych pomieszczeń konkretnym użytkownikom i na określony przez administratora czas.

Aplikacja TTLock ułatwia nam przekazywanie dostępu do lokalu przez możliwość generowania kodów czasowych, jednorazowych, okresowych, które możemy przesyłać naszym gościom przez sms. Administrator ma wgląd do dziennika wejść/wyjść w aplikacji, dzięki aplikacji.

Możliwości otwierania:

*odcisk palca

*telefon

*zdalnie ( z bramką wifi)

*pin

*brelok, karta, pilot

*klucz mechaniczny

Administrator ma wgląd do dziennika wejść/wyjść w aplikacji, dzięki aplikacji.

Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest rozeta pod wkładkę euro, która jest dopasowana do klamki, a oprócz tego daje nam możliwość pełnego zaryglowania drzwi.

Lokale gdzie zamontowane są drzwi szklane.

 Sposoby odblokowania  Aplikacja WiFi / Bluetooth, odcisk palca, hasło, karta, klucz mechaniczny
Pojemność pamięci 200 odcisków, 200 kart, 200 kodów pin, e-key- bez limitu
Wymiary 60mm/150mm/73mm-klamka
 Czytnik linii papilarnych  Czytnik linii papilarnych FPC
 Typ karty  Karta Mifare (13,56 MHz)
 Materiał wykonany  Stop aluminium
 Dostępne kolory  Czarny, srebro
 Zastosowanie  Mieszkanie, , dom, biuro, hotel
 Temperatura pracy  -10 ℃ ~ 55 ℃
 Wilgotność robocza  10% ~ 95%
 Napięcie  6 V (4 baterie AAA)
 Ostrzeżenie o niskim napięciu  Poniżej 4,8 V.

Nowoczesne elektroniczne zamki to drzwi do systemy zabezpieczeń, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ich zastosowanie sprawia, że możliwe jest szybkie i sprawne zarządzanie dostępem do mieszkania, domu czy biura oraz kontrola, kto wchodził i wychodził z danego pomieszczenia w określonym czasie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które stopniowo wypiera tradycyjne zamki

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Zapytaj o produkt

Call Now Button