Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Wkładka elektroniczna C1B

Wkładka elektroniczna C1B

Inteligentna wkładka do drzwi zarządzana przez aplikację Tuya obsługuje wiele metod odblokowywania, APP/odcisk palca/klucz mechaniczny/kartę IC. Łatwa w instalacji,  idealny do domów, biur, hoteli, mieszkań itp.

Cechy:

Metody odblokowania:  aplikacja, odcisk palca, karta elektroniczna.

 

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Elektroniczne wkładki do drzwi SMARTLOCK pozwalają na wygodne otwieranie drzwi za pomocą różnych metod dostępu. Zastosowanie czytnika linii papilarnych umożliwia otwieranie drzwi wyłącznie osobom wprowadzonym do bazy danych. Wybór systemu otwierającego drzwi za pomocą smatrfona to sposób na zamykanie i otwieranie drzwi w czasie rzeczywistym, bez konieczności noszenia zbędnych kluczy. 

Zasilanie awaryjne: Zasilany baterią CR123A (brak w zestawie).

Szerokie zastosowanie: Praktyczny zamek do drzwi, idealny do domów, biur, hoteli, mieszkań itp. Wodoodporna konstrukcja, może być stosowany do drzwi zewnętrznych.

Szerokie zastosowanie: Praktyczny zamek do drzwi, idealny do domów, biur, hoteli, mieszkań itp. Wodoodporna konstrukcja, może być stosowany do drzwi zewnętrznych.

Kolor  srebrny
Zasilanie 2x bateria 123A
Dostęp Aplikacja TTlock, karty Mifare 13,56MHz, kod PIN, klucz mechaniczny, odcisk palca
Żywotność baterii Około 10 000 cykli
Klasa ochrony IP65
Zastosowanie Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej,
Grubość drzwi 35-65mm
Temperatura działania-10℃-55℃ -10℃-55℃
Wilgotność 20%-90%
Pojemność pamięci Odcisk palca x 200
Kod x 150
Karta x 200

Zamek Elektroniczny S35B- wodoodporny, z możliwością montowania do drzwi zewnętrznych.  Inteligentny zamek z możliwością otwarcia na kilka sposobów:

-Odciskiem palca

-kodem-kartą

-telefonem

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Oprócz sprzedaży zamków elektronicznych do drzwi zajmujemy się także montażem urządzeń. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, a także wiedzę i umiejętności naszych pracowników, warto powierzyć to zadanie właśnie w nasze ręce. Montaż zamków elektronicznych to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z nami zyskuje się gwarancję niezawodnego, sprawnego i w pełni profesjonalnego montażu mechanizmów zamkowych. Dbamy o to, aby zainstalowany system działał prawidłowo, a także każdorazowo omawiamy sposób jego działania z klientem, by konfiguracja i obsługa przychodziły mu z łatwością.

Zapytaj o produkt

Call Now Button