Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Czytnik Zbliżeniowy

Czytnik zbliżeniowy AC02B

Kontroler z czytnikiem zbliżeniowym oraz czytnikiem linii papilarnych

Czytnik SmartLock daje mozliwość otwierania za pomocą kody, odcisku palca, karty, breloka, pilota. Można nim zabezpieczyć dowolny rodzaj przejścia poprzez zastosowanie okablowania, zasilacza oraz elektrozaczepu. Do obsługi czytnika używana jest aplikacja TTLock.

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Podstawowym zadaniem zamka do drzwi jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony mienia. W tym celu warto poszukiwać niezawodnych, skutecznych systemów zabezpieczeń. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie zamków elektronicznych spełniających wysokie standardy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór zamków elektronicznych do drzwi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Są to sprawdzone urządzenia wysokiej jakości cechujące się niezawodnością i skutecznością. Zaletą elektronicznych zamków do drzwi jest także szeroki wybór możliwości ich otwierania. Oferowane przez nas systemy mogą być otwierane za pomocą:

  • czytnika linii papilarnych,
  • klawiatury kodowej,
  • smartfona,
  • karty zbliżeniowej,

Kontroler oferowany przez nasz świetnie sprawdzi się w placówkach oświaty, biurach i zakładkach przemysłowych, gdzie ważna jest kontrola dostępu.

 

 

Ilość kodów pin

Niestandardowe hasło: 150

Ilość użytkowników

200

Typ karty

13.56MHz karta elektroniczna

Materiał

stop cynku

Odległość odczytu karty

2 ~ 4 cm

Wymiary L149 X W44 X D25 (mm)

Napięcie robocze

12V DC

Prąd roboczy

≤ 80mA

Zablokuj obciążenie wyjściowe

≤ 2A

Temperatura pracy

-20 ° c ~ + 60 ° c

Wilgotność  pracy

0% RH ~ 85% RH

Wodoodporność

Wodoodporny, IP66

Kolor

Srebrny

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Zapytaj o produkt

Call Now Button