Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

O nas

SMARTLOCK to jeden z wiodących producentów rozwiązań w zakresie elektronicznych zamków.

SmartLock powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na połączeniu innowacyjnych i nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom łącząc ciekawy design zamków elektronicznych, ich szerokie zastosowanie i elastyczność z wysokimi standardami jakości.

Oferowane przez nas zamki posiadają możliwość otwierania za różnymi sposobami: pomocą odcisku palca, telefonem, brelokiem, kartą zbliżeniową, kodem. Nasze urządzenia umożliwiają kontrolę dostępu za pomocą aplikacji w języku polskim.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby proponowane przez nas rozwiązania idealnie wpasowały się w jego potrzeby. Zapewniamy doradztwo, pomoc w wyborze oraz montaż oferowanych przez nas mechanizmów.

Icon

Zamek na odcisk palca

Nowoczesne technologie zastosowane w elektronicznych zamkach znajdujących się w ofercie SMARTLOCK umożliwiają otwieranie drzwi za pomocą odcisków palca. Starannie dopracowane czytniki linii papilarnych są skutecznymi i niezawodnymi systemami zabezpieczeń. Odciski palców każdego człowieka są unikalnym kodem, dlatego wybór zamków elektronicznych otwieranych za ich pomocą stanowi gwarancję bezpieczeństwa i braku dostępu do mieszkania bądź domu osobom postronnym. Jednocześnie jest to rozwiązanie niezwykle wygodne w użytkowaniu!
Icon

Zamek na telefon

Korzystanie ze smartfonów lub telefonów komórkowych w wielu różnych dziedzinach życia jest znakiem naszych czasów. Biorąc to pod uwagę stworzyliśmy niezwykle wygodny i bezpieczny system, który umożliwia otwieranie zamków za pomocą telefonu. Wystarczy połączenie za pomocą bluetooth, aby móc sprawnie i bezdotykowo otworzyć zamek. Zapomnij o noszeniu zbędnych kluczy – otwieraj drzwi za pomocą telefonu, który masz zawsze przy sobie!
Icon

Zamek na pilota

Kolejnym rozwiązaniem, jakie można zastosować w zamkach elektronicznych, jest ich otwieranie za pomocą pilota. Zastosowanie pilota umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi na odległość. Samoryglujące zamek z pilotem zapewnia komfort użytkowania oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Można go zastosować zarówno w domach, jak i w biurach. Oferowane przez nas zamki na pilota nie wymagają okablowania.
Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.
Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!
Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Smartlock – komfort i bezpieczeństwo

W zakresie systemów zabezpieczeń posiadamy ponad 30-lenie doświadczenie. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku w Katowicach. Na przestrzeni lat systematycznie się rozwinęliśmy tworząc kolejne oddziały w całej Polsce.

Od zawsze dbaliśmy o doskonalenie umiejętności i wzbogacanie doświadczenia naszych pracowników, dążąc do tego, aby usługi były świadczone na najwyższym poziomie. W naszej pracy opieramy się na rozpoznaniu potrzeb klienta, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązanie skrojone na miarę.

Zależy nam, aby proponowane przez systemy dawały klientom to, czego potrzebują najbardziej – komfort i bezpieczeństwo przy wykorzystaniu osiągnięć technologii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Call Now Button