Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Zamek elektroniczny H3B z kamerą

Zamek elektroniczny H3B z kamerą

Klamka H3B daje możliwość otwierania za pomocą odcisku palca, telefonem, kodem, brelokiem, pilotem. Dzięki aplikacji TTlock będziesz w stanie udostępnić swoim gościom dostęp do okucia i przesłać kod sms lub na maila. Dzięki wirtualnemu dziennikowi możesz nadawać kody jednorazowe, okresowe, czasowe. H3B jest wyposażony w kamerę , dzięki której sprawdzisz kto stoi za drzwiami.

Zasilanie bateryjne- aplikacja daje nam znać o poziomie baterii.

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Podstawowym zadaniem zamka do drzwi jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony mienia. W tym celu warto poszukiwać niezawodnych, skutecznych systemów zabezpieczeń. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie zamków elektronicznych spełniających wysokie standardy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór zamków elektronicznych do drzwi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Są to sprawdzone urządzenia wysokiej jakości cechujące się niezawodnością i skutecznością. Zaletą elektronicznych zamków do drzwi jest także szeroki wybór możliwości ich otwierania. Oferowane przez nas systemy mogą być otwierane za pomocą:

  • czytnika linii papilarnych,
  • klawiatury kodowej,
  • smartfona,
  • karty zbliżeniowej,

Nowoczesne technologie są coraz powszechniej stosowane w systemach zabezpieczeń montowanych w firmach, instytucjach, jak i u klientów indywidualnych. Rozwiązania takie jak zamki elektroniczne na karty zbliżeniowe czy obsługiwane za pomocą smartfonu, kodu lub odcisku palca łączą funkcjonalność z wysokimi normami bezpieczeństwa. Rosnąca popularność elektronicznych systemów zabezpieczeń to efekt prostoty ich konfiguracji, łatwości obsługi i możliwości sprawowania kontroli nad dostępem do pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się m.in. zamki kodowe oraz zamki na karty zbliżeniowe, które posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Stawiamy na najwyższą jakość ich wykonania oraz zastosowanie najskuteczniejszych technologii zabezpieczających. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dostarczamy wyłącznie niezawodne, a przy tym wygodne w użytkowaniu systemy.

 Sposoby odblokowania  Aplikacja WiFi / Bluetooth, odcisk palca, hasło, karta, klucz mechaniczny
Pojemność pamięci 200 odcisków, 200 kart, 200 kodów pin, e-key- bez limitu
Wymiary 235mm/76mm/26mm
 Czytnik linii papilarnych  Czytnik linii papilarnych FPC
 Typ karty  Karta Mifare (13,56 MHz)
Dodatkowe elementy  Kamera
 Dostępne kolory  czarny
 Zastosowanie  Mieszkanie, , dom, biuro, hotel
 Temperatura pracy  -10 ℃ ~ 55 ℃
 Wilgotność robocza  10% ~ 95%
 Napięcie  akumulatory x4 (żywotność 12mcy)
 Ostrzeżenie o niskim napięciu  Poniżej 4,8 V.

Szyfrowane zamki elektroniczne to rozwiązania, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i chronią przed dostaniem się do pomieszczeń przez osoby nieuprawnione. Nadawanie dostępu za pomocą karty jest bardzo proste i funkcjonalne, szczególnie w przypadku biur, lokali komercyjnych czy hotelowych apartamentów. Jednocześnie rozwiązanie to umożliwia szybkie usunięcie zagubionej karty, a tym samych zabezpiecza przed możliwością otwarcia drzwi niepowołanym gościom.

W naszej ofercie znajdują się elektroniczne zamki na kod oraz zamki otwierane za pomocą karty. Są to nowoczesne i niezwykle wygodne urządzenia, które są obecnie wybieranie nie tylko przez klientów instytucjonalnych. Elektronika dawno znalazła zastosowanie w domach prywatnych, dlatego jeśli rozważasz zastosowanie zamków elektronicznych na kartę w swoim domu – nie wahaj się! To rozwiązanie na miarę naszych czasów, które jest praktyczne i efektywne.

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Oprócz sprzedaży zamków elektronicznych do drzwi zajmujemy się także montażem urządzeń. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, a także wiedzę i umiejętności naszych pracowników, warto powierzyć to zadanie właśnie w nasze ręce. Montaż zamków elektronicznych to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z nami zyskuje się gwarancję niezawodnego, sprawnego i w pełni profesjonalnego montażu mechanizmów zamkowych. Dbamy o to, aby zainstalowany system działał prawidłowo, a także każdorazowo omawiamy sposób jego działania z klientem, by konfiguracja i obsługa przychodziły mu z łatwością.

Zapytaj o produkt

Call Now Button