Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Zamek elektroniczny S2B

Zamek elektroniczny S2B

Elektroniczne zamki do drzwi S2B pozwalają na wygodne otwieranie drzwi za pomocą różnych metod dostępu. Zastosowanie czytnika linii papilarnych umożliwia otwieranie drzwi wyłącznie osobom wprowadzonym do bazy danych. Wybór systemu otwierającego drzwi za pomocą smatrfona to sposób na zamykanie i otwieranie drzwi w czasie rzeczywistym, bez konieczności noszenia zbędnych kluczy. Za pomocą pilota możliwe jest otwieranie drzwi z dalszej odległości, a za pomocą kodu czy karty zbliżeniowej możemy przyznawać możliwość otwierania drzwi określonym osobom.

Zastosowanie zamków elektronicznych to możliwość kontroli nad tym, kto i kiedy będzie mógł wchodzić do domu lub biura. Zamki elektroniczne zapewniają jednak nie tylko bezpieczeństwo, lecz również wygodę użytkowania. Zastosowanie tego rodzaju urządzeń umożliwia otwieranie drzwi bez użycia klucza. Mechanizmy ryglują drzwi automatycznie, dzięki czemu nie trzeba ich każdorazowo ręcznie zamykać. Nie trzeba również pamiętać o zabieraniu kluczy ze sobą i w każdej chwili można wygodnie otworzyć zamek.

Elektroniczne zamki możemy zainstalować w każdych drzwiach. Ich montaż jest niemal bezinwazyjny – nie wymaga wiercenia ani okablowania.

*Klamka S2B daje możliwość regulowania rozstawu na wkładkę 72/90/92

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Nowoczesne elektroniczne zamki to drzwi to systemy zabezpieczeń, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ich zastosowanie sprawia, że możliwe jest szybkie i sprawne zarządzanie dostępem do mieszkania, domu czy biura oraz kontrola, kto wchodził i wychodził z danego pomieszczenia w określonym czasie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które stopniowo wypiera tradycyjne zamki.

Ich otwieranie możliwe jest za pomocą:

  • czytnika linii papilarnych,
  • smartfona,
  • klawiatury na kod,
  • karty zbliżeniowej,
  • pilota

Dobór zastosowanego systemu zależy od specyfiki miejsca, w którym ma zostać zainstalowany zamek, jak i od oczekiwań klienta. Zawsze staramy się dopasować propozycje do potrzeb osób, które podejmują z nami współpracę. Stawiamy na wysokiej jakości zamki, które w niezawodny sposób pełnią swoją zabezpieczającą funkcję

Montaż zamków elektronicznych na kartę w hotelu, pensjonacie czy apartamencie to skuteczny sposób na podniesienie prestiżu obiektu w oczach odwiedzających go osób. Każdy nowoczesny hotel lub inne miejsce przeznaczone na nocleg powinny gwarantować gościom komfort otwierania drzwi oraz bezpieczeństwo i ochronę ich mienia. Najpewniejszym sposobem do realizacji tego celu jest zainstalowanie elektronicznych zamków w drzwiach.

Szukasz profesjonalnej, doświadczonej firmy, która zajmie się montażem systemu zabezpieczeń w hotelu? Skorzystaj z oferty naszej firmy! Nie tylko doradzimy, które rozwiązanie zapewni gościom najwyższe bezpieczeństwo i wygodę, a także umożliwi personelowi sprawną kontrolę nad dostępem do pokoi oraz innych pomieszczeń, lecz również zapewnimy instalację urządzeń w pełni profesjonalny sposób.

Wymiary (Wysokość*Szerokość*Głębokość) 310*39*23mm
Kolor  srebrny,czarny
Zasilanie 6V/4x AAA Bateria
Dostęp Aplikacja TTlock, karty Mifare 13,56MHz, kod PIN, klucz mechaniczny, odcisk palca
Żywotność baterii Około 10 000 cykli
Klasa ochrony IP65
Zastosowanie Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej,
Grubość drzwi 35-65mm
Alarm niskiego napięcia Poniżej 4.8V
Temperatura działania-10℃-55℃ -10℃-55℃
Wilgotność 20%-90%
Pojemność pamięci Odcisk palca x 200
Kod x 150
Karta x 200

Zamek Elektroniczny S2B wodoodporny, z możliwością montowania do drzwi zewnętrznych.  Inteligentny zamek z możliwością otwarcia na kilka sposobów:

-Odciskiem palca

-kodem-kartą

-telefonem

Zamek dostępny jest z regulowanym otworem na wkładkę 72/90/92

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Oprócz sprzedaży zamków elektronicznych do drzwi zajmujemy się także montażem urządzeń. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, a także wiedzę i umiejętności naszych pracowników, warto powierzyć to zadanie właśnie w nasze ręce. Montaż zamków elektronicznych to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z nami zyskuje się gwarancję niezawodnego, sprawnego i w pełni profesjonalnego montażu mechanizmów zamkowych. Dbamy o to, aby zainstalowany system działał prawidłowo, a także każdorazowo omawiamy sposób jego działania z klientem, by konfiguracja i obsługa przychodziły mu z łatwością.

Zapytaj o produkt

Call Now Button