Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Zamek elektroniczny S1B

Zamek elektroniczny S1B

Zamek elektroniczny S1B powstał z potrzeby zastąpienia klucza mechanicznego kluczem elektronicznym. Świetnie sprawdzi się  w biurze, lokalach na wynajem ,można go zastosować również w domu. Aplikacja TTLock ułatwia nam przekazywanie dostępu do lokalu przez możliwość generowania kodów czasowych, jednorazowych, okresowych, które możemy przesyłać naszym gościom przez sms.

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Szukasz bez kluczowego rozwiązania do biura, domu lub lokalu, który wynajmujesz? Ten zamek daje możliwość otwierania za pomocą odcisku palca, telefonem, kodem, brelokiem, pilotem. Jeśli marzy Ci się bezobsługowa recepcja to dzięki aplikacji TTlock będziesz w stanie udostępnić swoim gościom dostęp do okucia i przesłać kod sms lub na maila. Dzięki wirtualnemu dziennikowi możesz nadawać kody jednorazowe, okresowe, czasowe. Okucie jest odporne na czynniki atmosferyczne wiec możemy je również zainstalować do drzwi zewnętrznych. Zasilanie bateryjne- aplikacja daje nam znać o poziomie baterii.

Zamek elektroniczny S1B możemy zastosować w domu.

Dzięki możliwością jakie daje nam zarzadzanie z poziomu aplikacji tj. zdalne nadawanie dostępu, rejestracja wejść/wyjść świetnie sprawdzi się w najmie krótkoterminowych lub biurze.

 Sposoby odblokowania  Aplikacja WiFi / Bluetooth, odcisk palca, hasło, karta, klucz mechaniczny
Pojemność pamięci 200 odcisków, 200 kart, 200 kodów pin, e-key- bez limitu
Wymiary 300mm/39mm/24mm
 Czytnik linii papilarnych  Czytnik linii papilarnych FPC
 Typ karty  Karta Mifare (13,56 MHz)
 Materiał wykonany  Stop aluminium
 Dostępne kolory  Czarny, srebro
 Zastosowanie  Mieszkanie, , dom, biuro, hotel
 Temperatura pracy  -10 ℃ ~ 55 ℃
 Wilgotność robocza  10% ~ 95%
 Napięcie  6 V (4 baterie AAA)
 Ostrzeżenie o niskim napięciu  Poniżej 4,8 V.

Nowoczesne technologie są coraz powszechniej stosowane w systemach zabezpieczeń montowanych w firmach, instytucjach, jak i u klientów indywidualnych. Rozwiązania takie jak zamki elektroniczne na karty zbliżeniowe czy obsługiwane za pomocą smartfonu, kodu lub odcisku palca łączą funkcjonalność z wysokimi normami bezpieczeństwa. Rosnąca popularność elektronicznych systemów zabezpieczeń to efekt prostoty ich konfiguracji, łatwości obsługi i możliwości sprawowania kontroli nad dostępem do pomieszczeń.

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Inteligentny zamek S1B – stworzony do zarządzania nieruchomościami a szczególnie wynajmem krótkoterminowym. Umożliwia automatyczne generowanie i dystrybucję cyfrowych kodów dostępu dla Twoich gości. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, jednocześnie zapewnisz bardziej satysfakcjonujące doświadczenia swoim klientom.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Oprócz sprzedaży zamków elektronicznych do drzwi zajmujemy się także montażem urządzeń. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, a także wiedzę i umiejętności naszych pracowników, warto powierzyć to zadanie właśnie w nasze ręce. Montaż zamków elektronicznych to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z nami zyskuje się gwarancję niezawodnego, sprawnego i w pełni profesjonalnego montażu mechanizmów zamkowych. Dbamy o to, aby zainstalowany system działał prawidłowo, a także każdorazowo omawiamy sposób jego działania z klientem, by konfiguracja i obsługa przychodziły mu z łatwością.

Zapytaj o produkt

Call Now Button