Kontakt: +48 604 425 400info@smart-lock.pl

Zamek elektroniczny H1B

Zamek elektroniczny H1B

Szukasz bez kluczowego rozwiązania do biura, domu lub lokalu, który wynajmujesz?

Ten zamek daje możliwość otwierania za pomocą odcisku palca, telefonem, kodem, brelokiem, pilotem. Jeśli marzy Ci się bezobsługowa recepcja to dzięki aplikacji TTlock będziesz w stanie udostępnić swoim gościom dostęp do okucia i przesłać kod sms lub na maila. Dzięki wirtualnemu dziennikowi możesz nadawać kody jednorazowe, okresowe, czasowe.

Okucie jest odporne na czynniki atmosferyczne wiec możemy je również zainstalować do drzwi zewnętrznych.

Zasilanie bateryjne- aplikacja daje nam znać o poziomie baterii.

Kontakt
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Parametry techniczne

Podstawowym zadaniem zamka do drzwi jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony mienia. W tym celu warto poszukiwać niezawodnych, skutecznych systemów zabezpieczeń. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie zamków elektronicznych spełniających wysokie standardy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór zamków elektronicznych do drzwi, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Są to sprawdzone urządzenia wysokiej jakości cechujące się niezawodnością i skutecznością. Zaletą elektronicznych zamków do drzwi jest także szeroki wybór możliwości ich otwierania. Oferowane przez nas systemy mogą być otwierane za pomocą:

  • czytnika linii papilarnych,
  • klawiatury kodowej,
  • smartfona,
  • karty zbliżeniowej,

Nowoczesne technologie są coraz powszechniej stosowane w systemach zabezpieczeń montowanych w firmach, instytucjach, jak i u klientów indywidualnych. Rozwiązania takie jak zamki elektroniczne na karty zbliżeniowe czy obsługiwane za pomocą smartfonu, kodu lub odcisku palca łączą funkcjonalność z wysokimi normami bezpieczeństwa. Rosnąca popularność elektronicznych systemów zabezpieczeń to efekt prostoty ich konfiguracji, łatwości obsługi i możliwości sprawowania kontroli nad dostępem do pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się m.in. zamki kodowe oraz zamki na karty zbliżeniowe, które posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Stawiamy na najwyższą jakość ich wykonania oraz zastosowanie najskuteczniejszych technologii zabezpieczających. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dostarczamy wyłącznie niezawodne, a przy tym wygodne w użytkowaniu systemy.

 Sposoby odblokowania  Aplikacja WiFi / Bluetooth, odcisk palca, hasło, karta, klucz mechaniczny
Pojemność pamięci 200 odcisków, 200 kart, 200 kodów pin, e-key- bez limitu
Wymiary 195mm/73mm/24mm
 Czytnik linii papilarnych  Czytnik linii papilarnych FPC
 Typ karty  Karta Mifare (13,56 MHz)
 Materiał wykonany  Stop aluminium
 Dostępne kolory  srebro,czarny
 Zastosowanie  Mieszkanie, , dom, biuro, hotel
 Temperatura pracy  -10 ℃ ~ 55 ℃
 Wilgotność robocza  10% ~ 95%
 Napięcie  6 V (4 baterie AAA)
 Ostrzeżenie o niskim napięciu  Poniżej 4,8 V.

Szyfrowane zamki elektroniczne to rozwiązania, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i chronią przed dostaniem się do pomieszczeń przez osoby nieuprawnione. Nadawanie dostępu za pomocą karty jest bardzo proste i funkcjonalne, szczególnie w przypadku biur, lokali komercyjnych czy hotelowych apartamentów. Jednocześnie rozwiązanie to umożliwia szybkie usunięcie zagubionej karty, a tym samych zabezpiecza przed możliwością otwarcia drzwi niepowołanym gościom.

W naszej ofercie znajdują się elektroniczne zamki na kod oraz zamki otwierane za pomocą karty. Są to nowoczesne i niezwykle wygodne urządzenia, które są obecnie wybieranie nie tylko przez klientów instytucjonalnych. Elektronika dawno znalazła zastosowanie w domach prywatnych, dlatego jeśli rozważasz zastosowanie zamków elektronicznych na kartę w swoim domu – nie wahaj się! To rozwiązanie na miarę naszych czasów, które jest praktyczne i efektywne.

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Icon

Zamek na kod

Skuteczną metodą kontroli dostępu do domu, biura bądź innego lokalu komercyjnego jest zastosowanie zamków na kod. Zamki kodowane sprawdzają się w wielu przestrzeniach, choć ich montaż jest szczególnie rekomendowany w przypadkach, gdy potrzebna jest prosta i niezawodna kontrola wejść i wyjść. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie nadzór nad otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Icon

Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki na kartę zbliżeniową są rozwiązaniem cieszącym się od lat ogromną popularnością, szczególnie w biurach i firmach. Jednak nie wszystkie systemy są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo! Posiadając wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy ofertę na wysokiej jakości zamki na kartę, które spełniają najwyższe standardy w tym zakresie. Na naszych zamkach można w pełni polegać!

Icon

Zamek z kontrolą dostępu

Oferowane przez nas zamki elektroniczne wyposażone są w system kontroli dostępu, który pozwala na ograniczenie wejścia do wybranych stref lub pomieszczeń, a także daje możliwość otwierania drzwi przez określone osoby w wyznaczonych godzinach. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia nieustanny nadzór nad tym, kto i o jakiej porze może wchodzić do danego pomieszczenia. To także możliwość natychmiastowej zmiany uprawnień oraz wglądu do historii wejść i wyjść.

Pozytywnie zaskocz swoich gości

Liczy się pierwsze wrażenie. Nie pozwól, by zostało popsute przez przedłużające się formalności. Zapewnij swoim gościom szybki i łatwy dostęp do apartamentu – bez czekania na klucze. Wygeneruj czasowy kod dostępu i prześlij mailem lub sms-em albo wygeneruj wirtualny e-key i pozwól swoim gościom otwierać apartament za pomocą smartfona. Tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Oprócz sprzedaży zamków elektronicznych do drzwi zajmujemy się także montażem urządzeń. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, a także wiedzę i umiejętności naszych pracowników, warto powierzyć to zadanie właśnie w nasze ręce. Montaż zamków elektronicznych to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z nami zyskuje się gwarancję niezawodnego, sprawnego i w pełni profesjonalnego montażu mechanizmów zamkowych. Dbamy o to, aby zainstalowany system działał prawidłowo, a także każdorazowo omawiamy sposób jego działania z klientem, by konfiguracja i obsługa przychodziły mu z łatwością.

Zapytaj o produkt

Call Now Button